V úterý jsme se již po sedmé sešli s prvňáčky „Večerníčky“ a povídali si o ilustrátorovi A. Bornovi.

Noc s Andersenem 2017
6.4.2017
Noční putování 1.A ZŠ TGM s Večerníčkem
26.5.2017
Noc s Andersenem 2017
6.4.2017
Noční putování 1.A ZŠ TGM s Večerníčkem
26.5.2017V úterý jsme se již po sedmé sešli s prvňáčky „Večerníčky“ a povídali si o ilustrátorovi A. Bornovi.