V knihovně proběhlo tradiční pasování prvňáčků na čtenáře. Můžeme radostně oznámit, že všichni žáci úspěšně zvládli projít těžkou zkouškou a dokázali nám, že se opravdu během jednoho školního roku naučili všechna písmenka abecedy, a proto nám mohli předvést, jak krásně čtou. Poté všichni složili slib čtenáře, a tak mohla královna všechny pasovat na čtenáře. K závěrečnému zakončení slavnostního dne následoval přípitek a malá oslava. Přejeme všem novým čtenářům, aby je čtení bavilo.😀📖























